Majowy Festyn Rodzinny 2022

Majowy Festyn Rodzinny 2022

Długie miesiące pandemicznego zamknięcia w domach sprawiły, że wszyscy zatęsknili za spotkaniami, festynami i innymi formami spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów, ich rodziców i przyjaciół, nasza szkoła wraz ze Stowarzyszeniem - Dąbrowa, którego jest członkiem i Radą Sołecką naszej miejscowości, postanowiła zorganizować Majowy Festyn Rodzinny. Wszyscy organizatorzy podzielili zadania, zadbali o wsparcie sponsorów i zaprosili mieszkańców Dąbrowy oraz okolicznych miejscowości na wydarzenie, które okazało się prawdziwym "strzałem w dziesiątkę". Połączyliśmy z sobą elementy dla ducha i ciała. Bo były pyszne ciasta, grochóweczka i kiełbaski z grilla. Były rozgrywki sportowe i zabawy na dmuchańcach oraz występy utalentowanych dzieci. Do programu artystycznego pokazującego zdolności naszych uczniów, włączyliśmy także dzieci z Ukrainy, które uczą się w naszej szkole. Wzruszeniom nie było końca. Oprawa muzyczna sprzyjała zabawie i wypoczynkowi. Już czekamy na kolejną okazję, by móc integrować mieszkańców i dać sposobność do spotkania i zabawy.

J. Wilczyńska
Dyrektor SP w Dąbrowie