Dzień Dziecka 2022

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka wyruszyliśmy całą szkołą do wrocławskiego kina.
Wielką atrakcją było to, że udaliśmy się w podróż... pociągiem! Dla wielu z nas był to pierwszy wyjazd tym środkiem transportu.
Ruszaliśmy z dwóch stacji PKP: z Domaszowic i z Namysłowa.
Podróż minęła szybko i bez zakłóceń.
Wysiedliśmy na Dworcu Głównym i stamtąd mieliśmy bardzo blisko do kina, które mieściło się w galerii Wroclavia.
Klasy II - IV udały się na film "Sonic 2", kl. V - VI na "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a", a kl. VII i VIII obejrzały film "Doktor Strange: W multiwersum obłędu".
Po seansach udaliśmy się do punktów gastronomicznych, a potem każda grupa zagospodarowała swój czas wolny zgodnie z ustaleniami ze swoimi opiekunami.
W drogę powrotną ruszyliśmy z lekkim opóźnieniem (no, cóż, pociąg się nieco spóźnił), ale dotarliśmy na miejsca odbioru przez rodziców cali, zdrowi i zadowoleni z udanego dnia.
Zapraszamy na fotorelację
T. Andruszków