Dzień Teatru 2022

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru ????.
Z tej okazji uczniowie klasy II, III, IV i VII przygotowali program artystyczny przybliżający tematykę związaną z teatrem.
W pięknie udekorowanej sali
wysłuchano wierszy i piosenek, obejrzano ciekawą prezentację multimedialną, a także przeprowadzono konkursy:
????o tytuł Mistrza Dykcji
????oraz sprawdzający wiedzę o teatrze.
Emocji było co niemiara! Po kilku dogrywkach wyłoniono trzech Mistrzów Dykcji! Zostali nimi:
????Lena Kurdziel z kl. II
????Kuba Dyczko z kl. III
????oraz Remigiusz Indyk z kl. IV.
Gratulujemy tym, którzy najlepiej poradzili sobie z pokręconymi łamańcami językowymi. ????
W konkursie wiedzy o teatrze brały udział trzyosobowe drużyny z każdej klasy. Zwycięzcami została klasa II, V i VIII. Przedstawiciele tych klas nie ugięli się nawet przed najtrudniejszymi pytaniami! Nagrodzono ich pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz gromkimi brawami. ????????????
Kolejną atrakcją była zabawa w miny, czyli zadanie aktorskie dla całej widowni. Było przy tyn mnóstwo śmiechu ????????????.
Następnie rozwiązywano zagadki, a na koniec przypomniano zasady zachowania się w teatrze.
To był naprawdę wyjątkowy dzień!
Zapraszamy do galerii zdjęć ????